Projektowanie wnętrz w Ciechocinku

Jesteśmy Architektami Wnętrz z doświadczeniem w projektowaniu wnętrz użytkowych i publicznych.

Na terenie Ciechocinka i okolic wykonujemy :

  • projektowanie wnętrz mieszkań
  • aranżację domów
  • projektowanie apartamentów
  • projektowanie łazienek
  • projekty wnętrz hoteli
  • aranżacja wnętrz pensjonatów
PROJEKTOWANIE I ARANŻACJA WNĘTRZ - ARCHITEKT WNĘTRZ CIECHOCINEK projekt-aranzacji-hol-apartamentu-zielony-1-projektowanie-wnętrz
Projektowanie i aranżacja wnętrz holu w apartamencie.

Każdy nasz projekt realizujemy kompleksowo

Kompleksowo oznacza, że cały proces podzieliliśmy na przemyślane etapy z uwzględnieniem nadzoru nad przebiegiem prac wykończeniowych.

W pierwszym etapie ustalamy zakres prac, rozpoznajemy preferencje estetyczne Klienta i określamy budżet przeznaczony na wykonanie zadania.

Drugi etap przewiduje wykonanie wstępnej koncepcji projektowanych pomieszczeń na podstawie przeprowadzonej inwentaryzacji oraz z uwzględnieniem ustalonego budżetu. Prezentacja koncepcji odbywa się z wykorzystaniem fotorealistycznych wizualizacji oraz modelu 3D pomieszczenia.

W trzecim etapie Klient zatwierdza koncepcję najbliższą jego oczekiwaniom. Architekt Wnętrz w Ciechocinku przechodzi do wykonania dokładnego projektu aranżacji wnętrz.

Projektowanie wnętrz w trzecim etapie obejmuje sporządzenie dokładnego modelu 3D pomieszczenia a uwzględnieniem materiałów, elementów wyposażenia i dodatków. Następnie na bazie modelu wykonywane są wizualizacje, na podstawie których Klient może realnie ocenić walory wnętrza i sprawdzić różne konfiguracje dodatków i kolorystyki.

Akceptacja ostatecznej koncepcji aranżacji wnętrz kończy etap trzeci, a Projektant wnętrz przechodzi do sporządzenia dokumentacji technicznej projektu oraz potwierdzenia wszystkich list materiałów, elementów i dodatków do wnętrz.

Sporządzona dokumentacja, jest przygotowana w sposób czytelny i zrozumiały dla wykonawcy prac. Zamawiający otrzymuje zestawienia materiałów niezbędnych do wykonania prac oraz listy dodatków z możliwymi dostawcami.

PROJEKTOWANIE I ARANŻACJA WNĘTRZ - ARCHITEKT WNĘTRZ CIECHOCINEK
Projektowanie i aranżacja wnętrz apartamentu.

Dokumentacja obejmuje rysunki techniczne dla ekip remontowych np elektryków, glazurników, hydraulików etc. a ponadto przygotowujemy projekty mebli dla stolarzy co pozwoli na wykonanie wstępnej wyceny zabudowy kuchennej lub szaf na ubrania.

W każdym projektowanym pomieszczeniu wykonujemy projekt z uwzględnieniem oświetlenia. Wizualizacje które załączamy do dokumentacji wskazują sposób rozchodzenia się światła oraz efekty estetyczne uzyskane dzięki oświetleniu dekoracyjnemu.

Projekty pojedynczych pomieszczeń

Poza kompleksową realizacją całych nieruchomości, wykonujemy również projekty łazienek w trybie standardowym – przewidującym dojazd i pomiary lub w trybie online.

Tryb projektowania online polega na przesłaniu przez Klienta wymiarów i zdjęć pomieszczenia a następnie przejściu z Architektem Wnętrz kolejnych etapów projektowania, i to wszystko drogą elektroniczną.

Zapraszamy do zadawania pytań

kontakt@architektciechocinek.pl

Zobacz gdzie jeszcze wykonujemy projekty wnętrz :

Brodnica – Architekt Wnętrz w Brodnicy wykonuje projekty mieszkań i domów oraz pensjonatów i hoteli.

Ostróda – projektujemy wnętrza hoteli, apartamentów i domów – Projektowanie Wnętrz Ostróda

Koszalin – Architekt Wnętrz Koszalin – aranżacja obiektów wypoczynkowych i apartamentów